Srpen 2011

Stereotyp v pohybu

16. srpna 2011 v 9:10 | Akumakirei |  Hudba

65days of static - Radio Protector

Poprvé jsem na tuhle písničku narazila při předvádění AMV na Animefestu v Brně. S úžasným klipem, vhodně sestříhaným z vícero anime, mě úplně uchvátila, takže po návratu jsem doma zasedla k youtube a začala hledat.
Kupodivu byla Aku jednou šikovná a našla ^^

Pojďte, pane, budeme si hrát

15. srpna 2011 v 19:04 | Akumakirei |  Aktuálně
Někdy váhám, zda je opravdu srpen. Můj výhled z okna na stékající déšť po střeše tomu nenasvědčuje. Zvlášť pokud je tento obrázek za oknem čím dál častější. A tak si často říkám, jako to tenkrát říkali ti méďové - Pojďte, pane, budeme si hrát. Budeme si hrát na léto.

Na slunce, rozkvetlé květiny, teplo, modrou oblohu, voňavé seno a barvičky. Hlavně na ty barvičky! Já mám totiž trochu problém. ^^"

[6.] I know why the caged bird sings...

13. srpna 2011 v 22:52 | Akumakirei |  Blog
◘ Obsahuje prvky modré.
◘ Má moji milovanou tématiku ptáčků.
◘ Dokonce obsahuje i hudební prvky!
◘ Je... jednoduchý. No, přehledný. Vystavěný na tom starém. Byla jsem moc líná vymýšlet jinou stavbu.

Plus se mi vážně líbí, což má zřejmě na svědomí ta modrá xD Bílé pozadí jsem zvolila pro přehlednost, pocit čistoty a konečně se i hodí na obrázky, u kterých bych ráda viděla ten stín, co někdy přidávám.
Trochu jsem ozvláštnila menu oddělovačem a jako bonus mi funguje odkaz na můj profil na Twitteru xD Měnila jsem totiž obrázek a docvakla mi věcička, na kterou jsem tehdy při nastavování zapomněla. Takže je funkční :)

Můj papírový ráj

13. srpna 2011 v 16:15 | Akumakirei |  Aktuálně
Dřív jsem psávala články, i když skoro nebylo o čem. Teď mám tolik nových zážitků a postřehů, ale zjišťuju, že o nich nemám vůbec chuť psát. Pravda, v červenci jsem ani neměla čas napsat aspoň čárku, čímž se snažím omluvit tu předlouhou pauzu. A snažím se to dohnat v srpnu. Opravdu stále žiju, nic na mě nespadlo, nikdo mě neunesl, ani nezajel. Někteří mě totiž kontaktovali s otázkou, jestli stále dýchám a nic se mi nestalo. Děkuju za starost :)
Červenec byl ve znamení vůně moře, pracovního shonu, nekonečného přecpávání se a slunce. Srpen je ve znamení deště, korigování jídla a divnosti.
A knížek!