Březen 2011

Za oponou usmrkaného týdne

25. března 2011 v 23:48 | Akumakirei |  Aktuálně

Po velkém přemlouvání, odůvodňování, ztrácení nervů a vůbec ne moc příjemných procesech mám konečně nového miláčka ve formě netbooku. Sice jsem skončila u značky, kterou jsem odsoudila hned ze začátku (důvod: má ji sestra se švagrem), ale nakonec se Toshiba jevila jako nejlepší volba. Už vidím ty úšklebky a řeči, na kterých by značka stejně asi houby co změnila. Já jsem ale zatím moc spokojená ^^

Když nevíte co by, najdete to v LK

19. března 2011 v 17:25 | Akumakirei |  Aktuálně
Taky je vám tak krásně ospale? Na mě doléhá nálada počasí za okny; přestože jsem se těšila, jak už bude krásně svítit sluníčko a nevěřila předpovědím o sněhu, se zase jen dívám na rozbahněné zahrady a pošmournou oblohu. A chce se mi z toho spát - nebo jen tak nečinně lenošit. Ještěže je sobota.

Tisíc jeřábů za jedno přání

12. března 2011 v 15:38 | Akumakirei |  Aktuálně
Předpokládám, že každý ví, co strašného se teď děje v Japonsku. Inspirovala jsem se článkem Niky, která apeluje na nápad Autorské tlupy a pokouším se pomoci způsobem, který mě neskutečně nadchnul. Říká se totiž, že pokud složíte tisíc jeřábů, splní se vám přání. Proto jsem včera začala skládat a fotkou niže posílám jednoho z nich, aby se připojil k ostatním vytvořeným a s naším společným přáním aby doletěli až tam, kde je jich potřeba...
A pokud se chcete přidat i vy, můžete. Stačí jen sednout a aspoň
jednoho poskládat :)Nedbalou črtou života

9. března 2011 v 22:47 | Akumakirei |  Aktuálně
Doufám, že včerejší domací krize už na dveře znovu nezaklepe. Dnešním dnem se vše zase vrátilo do starých - šťastnějších - kolejí, které nám pár posledních měsíců žel moc dlouho nevydržely. Dost velkou vinu na tom nesu já, proto jsem zase musela spoustu věcí přehodnotit. Udělat si svět zase pestřejší o pár barev.
A nelituju toho, že jsem si včera zase trošku podřela čumáček. Spíš - bez obalu - pořádně nadřela držku. Pochopila jsem, že zkušenosti přicházejí časem, a ne protože my teď zrovna potřebujem a chcem. A že je prostě nenaženu, i kdybych se snažila sebevíc.

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala!

4. března 2011 v 17:52 | Akumakirei |  Aktuálně

Tak jsem si říkala "jů, to je pěkný, blog má novej uživatelskej vzhled, to bude príma" a přešlo mě to u prvního nahrávání obrázku zobrazeného vlevo. Díky našemu vysokorychlostnímu internetu, který vždy spolupracuje s obrovskou ochotou to vypadá, že brzo přijdu o myš nebo klávesnici. Vzteky je rozmlátím.
A to jsem si dneska chystala tak optimistický a slunečními paprsky prozářený článek.