Co je vlastně čára?!

21. srpna 2010 v 15:48 | Akumakirei |  Aktuálně
Tak jsem si mezi koukáním na mořské panny v televizi (hele, nesmějte se, jo?! O_o") a přebíráním bylinek (smrd...voním jako stará kořenářka) udělala chvilku a jen tak proklikala pár blogů. Říkám upřímně; je lepší se tomu zasmát a ne si zbytečně dělat vrásky.

Nechci blog.cz nějak hanit, já to tady beru jako kousek sebe, kousek svého domova, ale prostě... chtěla jsem držet jazyk za zuby, protože vím, jak někteří AK (Autorský klub) hrozně vychvalují. Ale před chvílí jsem zase narazila na sdružení proti AK a už jsem se vážně rozesmála.

Navíc mě zajímá...

Co si o tom myslíte vy?

Mě Autorský klub nějak moc nezajímá, jde zcela mimo mě. Samozřejmě jsem se dívala, co to je, proč to je, jak to funguje a tak... Po přečtení některých pravidel, co se nesmí a odpovědí na blogy, které "nevyhovovaly" jsem to znechuceně vypla (promiň, Niky).
Pak jsem si zase přečetla požadavky "proti AK, dívčí klub" a dostal mě bod o designu...
Je to kruci moje stránka, a tak si na ni můžu psát a dávat co chci, ne? Samozřejmě v rámci možností, teď nemyslím nelegální stahování filmů a mraky kopírovaných obrázků.
Nějak to přestávám chápat

AK vybírá tu "elitu" mezi blogy. Nebo alespoň tak mi to začíná připadat. Nic proti tomu, je pravda, že některé blogy si zaslouží víc pozornosti, protože jsou vážně originální, ale... Ale. To je to slovo. Za které si můžete domyslet spoustu důvodů.
Nechci do toho nějak vpadat, já jsem prostě človíček, co má blog skoro tři roky, píše si na něj články, zveřejňuje povídky a je spokojenej, že si za ten čas našel takovou tu svoji "komunitku", těch pár lidí, kteří mu sem chodí, rádi sem chodí a on je za to vděčnej.

No, myslím, že tu řeším věci, nad kterými si hlavu vůbec dělat nemusím, ale občas je lepší jen tak vypnout a zkusit se poohlédnout jinde.
Takže... ČÁRA!:)" alt="]:)"]
...
Fajn ^^
Jo, začala jsem si hrát se skype smajlíkama, co mi sem kdysi vložila Niky, takže toho si nevšímejte.
Už mi několikrát sklouzl zrak na Téma týdne - Strach. Ou, proč mi to každý musí připomínat? Klepu se už týden, včera jsem si dělala seznam toho, co budu brát s sebou na CKS. A pořád mám hrozný nervy Začala jsem si vyšívat Akatsuki rudé mráčky, které si pak našiju na černou látku a udělám si z toho šál/šátek, když už mi Mizukage nevyšla (Niky, ještě Kin! Kin je taky možná!). Řeknu vám... takovou piplačku jako ty pitomý mraky jsem ještě neviděla. Já mám ruční práce ráda, ráda pletu, dřív jsem ráda vyšívala, pletla různý náramky, hrála si s uzlíkama a vůbec k čemu potřebujete prsty, ale tohle...
DVA MRÁČKY ZA HODINU A PŮL! To je strašný skóre.
Navíc mám mačkavý černý plátno, chtělo by to na tu šálu nějakej šifon nebo něco záclonovitýho, aby to bylo přjemnější. Ale nemůžu si vybírat, protože nápad přišel hodně pozdě. Snad mi ještě vyjde ta Narutova spací čapka se zoubkama.
A opět jsem si snědla všechny sněhulky, takže jsem lidově řečeno v krásném, zeleném, svěžím hájíčku.
Držte mi, prosím, palce, ať mi to dobře dopadne. Oboje - CKS i šálička s čepičkou. Ať nic nezapomenu, at tam nic nezapomenu... Huůů... a to ještě budeme muset shánět boty na taneční... nějak se toho moc sešlo.
Tak pěkný poslední týden, dneska sem hodím dvě povídky (Nalezenou hime, pokračování po roce O_O Až jsem se divila, co jsem to předtm dokázala napsat, ale tak co... každý autor potřebuje někdy vydechnout) a pak jednu pocitovou jednorázovku.
Tak se mějte, vaše Aku :)

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Djinny | Web | 21. srpna 2010 v 15:54 | Reagovat

hezuu blogís, jukni i ke mně..

2 Niky | Web | 21. srpna 2010 v 16:34 | Reagovat

Já jsem se taky na AK ze začátku dívala dost skepticky. Vadilo mi, jak kritizují některé bloggery, jak haní jejich práci jen proto, že to je v rozporu s pravidly. Každý by si na blog měl dávat, co se mu zlíbí a neřídit se podle toho, co mu nějaký AK nakuká. A pořád nechápu lidi, co si smažou půl blogu jen proro, aby je propagoval autorský klub. Ale teď, když tam jsem taky, mi přijde, že AK je komunita blogů, které nemůže číst jen tak každý. Někoho holt zajímají photoshooty, informace z časopisů a tak. Toho je na blog.cz přehršle. Ale když někoho zajímají vlastní články autorů, například fotky, jejich život... takových blogů je strašně maličko, mezi tou hromadou ostatních se lehce ztratí. A tak je propaguje AK v kategoriích, aby byly snadněji k nalezení. Vůbec to neberu jako elitu nebo neelitu, spíš je to výběr atypických blogů, které pravidla splňují, aniž by je to nějak omezovalo. A ti, které by to omezovalo, nechť se nesnaží dostat tam, kam nepatří a blogují si svým vlastním způsobem. V tom jim přece nikdo nebrání. Toť můj pohled na věc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama