Červen 2010

Lék na naštvanost? Jeden závod povinně!

20. června 2010 v 1:19 | Akumakirei |  Aktuálně
Všechno už to pomalu finišuje, jen tři školní dny ve střehu a bude pokoj. Bohužel ještě ty dny přežít... Bude se mi rozhodovat o známkách. Dneska už mi z toho učení šla hlava kolem. Nepomohlo ani když jsem si šla zaběhat. Budu tak moc vděčná, až tohle všechno skončí.
Ještě pár dní...
Ale abych si tu jen nestěžovala. Jak říkám, naštvaná a unavená - jaký je na to nejlepší lék?

Jeden závod povinně! 


[5.] One day I´ll fly away...

14. června 2010 v 21:39 | Akumakirei |  Blog
One day I´ll fly away
Bylo nebylo...
V jednom malém, obyčejném, pochybném království žila věčně nespokojená Aku, která si neuvědomila, že sourozencí z Bílošedého, maximalistického, znuděného království nejsou zrovna ti nejlepší k vytvoření spojenectví. Několik dní panoval mezi královstvími mír a příměří, ale postupně Bílošedí napadali hlavu modrozeleného království čím dál víc. Akuiny oči se z toho málem rozstonali, a tak byl k propuknutému sporu přivolán chrabrý rytíř na černém koni jménem Photoshop. 

Princeznička na bále

10. června 2010 v 22:04 | Akumakirei |  Experimentální poezie
Věnováno všem princeznám, které něco ztratily.

Slzy saké vtiskly hořkost
bělostným tvářím labutího šálu,
na samém vrcholu bálu.
Jenže ty tančit neumíš.

A stejně - sklízíš chválu.

Na konci dne, v dobu, kdy
slunce se loučí, úsměvem
pavoučím naposled zamáváš.
Kalíšek na stole ti schne.

"Grafika" ke stažení

6. června 2010 v 15:11 | Akumakirei |  Grafika ke stažení


Rozhodla jsem se to strčit pod jeden rozcestník, když už jsem to na ten blog dala. Není to nic moc, když tak občas mrknu k ostatním Velkým Grafikům, šla bych se zahrabat. Ale žádný učený z nebe nespadl, navíc zatím jsou tu spíš už starší práce, dneska už bych to zase udělala úplně jinak.
Snad to z hlavní stránky brzo zmizí xD

Popisky do menu

6. června 2010 v 15:03 | Akumakirei |  Drobná grafika
Prohrabovala jsem složky v počítači a našla pár upravených obdélníčků, se kterými jsem si kdysi hrála. Upřímně; nic moc. Líbí se mi akorát ten první a předposlední. Kdyby to ale někomu mohlo posloužit třeba jako popisek do menu, klidně může použít :) Stejně myslím, že se to nestane.
A nějaký credits mě nezajímají, takže kdyby to někdo opravdu použil, nemusí mě někde uvádět.
Jen na okraj: Je to pro vás na využití, ale taky ne někde k vydávání za své ;) I když to vypadá jakkoliv příšerně, je to moje.
...

Frou Frou - Holding out for a hero

5. června 2010 v 15:04 | Akumakirei |  Hudba
Fish tree by crouching kitty

Je zvláštní, jak se všechno mění. Nějak si na to nemůžu zvyknout... Připadá mi to jako kdybych se čím dál víc chtěla k těm lidem dostat a přitom se od nich vzdalovala. No, to je jedno. Omluvte slabou chvilku :)
Za oknem konečně svítí sluníčko a já můžu věřit, že to jaro/léto už je tady. Mám déšť celkem ráda, ale každodenní boření se do bahna mi moc na náladě nepřidávalo. Pavouk Mařka spokojeně sedí na lustru ve vedlejším pokoji, moračata s králíkem chroupají seno, pokoj jsem si včera neplánovaně vymalovala, co víc si přát. A přece...