Na co jít s dobou... Cry, cry, cry

22. listopadu 2009 v 1:15 | Akumakirei |  Aktuálně
Určitě jste si všimli mé aktivity v psaní povídek; využila jsem něco málo času i nečasu, navíc se rozhodla zveřejnit jednu práci z letních prázdnin...
Dlouho jsem nepřidala žádnou tu moji řeč, takové to mluvení kolem. Chybělo mi to. V realitě se musí, mrzí mě, když to takhle říkám, ale je to fakt, držet jazyk za zuby. Nemůžete říct všechno. No, to je jedno.
Vidíte? I utíkat se dá...
A to jsem si říkala, že tenhle blog nebude fungovat jako deníček -_-"

Dneska/včera jsem si prohlížela jeden blog, psala si s kámoškou a padla zajímavá věta. "Chceš, aby šla modrá-víla s dobou?"
Mluvily jsme na téma rozcestníky. Já totiž v autobuse pochopila princip okamžitých rozcestníků (pracovní název, navíc jsem si to uvědomila až dneska), kde nejsou další odkazy na další články, ale rovnou to, co chcete.
Dívala jsem se tak na ty svoje rubriky, ty polopatické články... na co je jít s dobou. Já jsem ráda, že jdu sama se sebou. A takhle je to přehlednější, než cpát dvacet rubrik do pěti, aby to líp vypadalo. Na první pohled. Na to já nehraju.
Tak snad vám to nebude vadi, když se víc naklikáte a zahřejete víc myš a prst. Ono... řeknu to upřímně, i kdyby vadilo, předělávat to nebudu - smutná pravda.
Ale možná přece jen něco udělám... pokusím se jistou osůbku přemluvit, aby se opět rozčílila a kdyby byla tak hodná a předělala design... ty povídky se blbě čtou, kdyby šlo udělat větší pozadí. Kdybych se už neozvala, je vám jasné, kdo a co mě má na svědomí ^^
A možná - omrknuto od "konkurence" (vtipný), bych se pokusila a se svou lamařskou grafikou udělala oddělovač. Ale musím nějaký vymyslet, možná na něho nedojde...

No, asi bude lepší, když tu přestanu oblbovat krásnými slovy... omlouvám se, ale viděla jsem dva filmy, po kterých jsem trochu změnila úhel pohledu na... svět? Asi. Až bude čas, chtěla bych o nich napsat články. Zaznamenala jsem totiž úspěch. Brečela jsem u filmu. Totiž, přesněji; jedna slza mi sjela, čestně, ta jedna... z pravýho oka, pamatuju se. Navíc to považuju za úžasný film, jelikož nejde ani o romantiku, ani o horor.

Když jsem si dneska listovala sešitem, kde mám zapsané některé citáty a zajímavosti, narazila jsem na dvě...

Jizvy, které máš zvenku a jsou vidět, určitě bolí. Ale jizvy, které máš na duši, bolí mnohem, mnohem víc...

Nepotřebuji přítele, který kývá na všechno, co mu řeknu. Můj stín kývá přesněji.

Tak vám přeji dobrou noc, nebo krásný den a omlouvám se... začínám nějak útočit kolem sebe. Neberte si to tak. Pro nechápavé: čtení mezi řádky pomáhá, i když tam mnohdy není co k vidění.

Everybody knows where you go,
when the sun goes down.
I think you only live,
to see the lights of town.
I wasted my time,
when I would try, try, try.
'Cause when the lights have lost their glow,
you'll cry, cry, cry.

Johnny Cash a jeho Cry, cry, cry

Plus dodatek - jeho písně stojí vážně za poslechnutí, těším se, až mi přijde objednané CD. A pokud jste viděli film, co dávali včera, tak vám závidím, já se na něho mrknu nejdřív asi až ve čtvrtek, nebo v pátek.
Některé jeho písničky dám brzo na blog.

A jen tak na okraj: díky Jashinovi za automatické ukládání, které jsem si před pár týdny nastavila. Jinak byste teď nic nečetli (a možná si ani nezoufali).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akumakirei | Web | 23. listopadu 2009 v 1:18 | Reagovat

A vážně nekoušu...

2 Seina | Web | 23. listopadu 2009 v 15:56 | Reagovat

Rozcestníky mám jen na povídky...jinak by to ani nešlo.
Vůbec nevadí, že mám hodně rubrik...ještě jich není tak moc. Zase nemusíme mít všechno co mají ostatní, že?
Citáty jsou krásné a pravdivé.
Tak já zas musím, měj se krásně.

3 Neliss | E-mail | Web | 25. listopadu 2009 v 16:21 | Reagovat

Ahoj, za chvíľu skončí termín SONLT a ty si neodoslala svoj výtvor! Učiň tak čo najskôr. :]

4 Neliss | E-mail | Web | 25. listopadu 2009 v 20:02 | Reagovat

Áno, ja upozorňujem trochu dopredu. A počkám aj dlhšie. :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama